Trade, Finance and Law Dictionary / Ticaret, Finans ve Hukuk Sözlüğü

Trade, Finance and Law Dictionary / Ticaret, Finans ve Hukuk Sözlüğü Kısa Özet
Whether you are negotiating a contract, dealing with business issues or planning a new marketing program, you need to know how to communicate in the new international marketplace. This book provides you with a source of accurate and up-to-date business terminology in the six main languages of global trade.

More than 20 000 words and expressions in six languages from Accounting, Banking, Finance, Law, Marketing, Logistics, Arbitration, Contracts, Management, International Trade and European Union

Indispensable to traders, businessmen, lawyers, bankers, translators, academics, and students

Uluslararası ticaret ve iş hayatında etkili bir haberleşme ve yazışma tekniğinin edinilmesi, farklı sektörlerdeki kelime ve terimlerin anlamlarının doğru kullanılması ve nihayet artık bir dille sınırlı olmayan küresel dünyada kendini farklı dillerde ifade edebilmenin özgüveninin kazanılması artık kaçınılmaz olmuştur. Bu kitap; işadamları, avukatlar, bankacılık sektörü çalışanları, tercümanlar, akademisyenler ve öğrencileri hedef alan temel bir el kitabı olarak hazırlanmıştır:
20,000’de fazla kelime ve terimin altı temel dildeki anlamları. Uluslararası Ticaret, Gümrük, Pazarlama, Lojistik, Finans, Bankacılık, Muhasebe, İhale, Yönetim, Hukuk, Avrupa Birliği terminolojisi ve kelimeleri.

Türü: Sözlükler
Sayfa Sayısı: 472
ISBN: 9786055009625
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz